119/11074/ODS

Polska, Wielkopolskie, Kleszczewo

419000
4 Pokoje
80 m2

Szczegóły

Cena
419000 zł
Ilość pięter
1
Lokalizacja
Wielkopolskie
Rok budowy
2022

Opis

*** BRAK PROWIZJI *** 

–> BRAK PODATKU PCC<–

+ WYKOŃCZENIE POD KLUCZ +

Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowej inwestycji domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej w Komornikach gm Kleszczewo. W sprzedaży jest 5 domów. To kameralna i urokliwa inwestycja, na którą Cię stać – i to zaledwie 20 min jazdy samochodem  od Centrum Poznania, szybki dojazd drogą S11. 

Opis pojedynczego lokalu:
Pietrowy lokal o metrażu 80 m2 został zaprojektowany w bardzo przemyślany sposób. Dolny poziom mieści reprezentacyjny salon z jadalnią (24 m2) z wyjściem na ogród.  Kuchnia (8 m2) z możliwością otwarcia na wnętrze lub wydzielenia jako osobne pomieszczenie to wyjście naprzeciw preferencjom Klientów.  Na dole znajdziemy również mniejszą łazienkę, a także dodatkowe pomieszczenie gospodarcze. 

Gustownie zaprojektowana klatka schodowa poprowadzi nas na kolejny poziom, a znajdują się tam 3 świetnie zaprojektowane sypialnie, oraz obszerna łazienka, którą można zaaranżować jako prywatny pokój kąpielowy. 

Na dolnym poziomie i w łazienkach zamontowano ogrzewanie podłogowe, a okna to wysokiej klasy profile trzyszybowe. 

W domu znajduje się również poddasze nieużytkowe, idealne do przechowywania niepotrzebnych na co dzień przedmiotów.
Każdy lokal posiada działkę o metrażu ok 200 m2 – udział w gruncie. Wielkość ogródka przyległego do nieruchomości to około 50m2. 
Dom został posadowiony  w otoczeniu zieleni, oraz spokojnym sąsiedztwie zabudowań jednorodzinnych.  W sąsiedztwie działki znajduje się plac zabaw dla dzieci, a także boiska sportowe. Usytuowanie na terenie poza hałaśliwymi ulicami daje poczucie spokoju i wyciszenia.

Dla zmotoryzowanego właściciela przewidziano parking na dwa auta na posesji. 

W domu podłączone są wszystkie media – woda, prąd, gaz, kanalizacja miejska.
Kocioł gazowy dwufunkcyjny z zasobnikiem zamontowany jest w standardzie.  

Podsumowanie rozkładu:

Dolny poziom 41,10 m2:
– salon z jadalnią 24 m2
– kuchnia 8 m2 w podstawowym projekcie jest otwarta, ale Inwestor daje mozliwość wydzielenia jej ścianą od salonu,
– wiatrołap 2,7 m2
– łazienka 3,5 m2
– pomieszczenie gospodarcze 3 m2 
 
Górny poziom 38,90 m2:
– 1 pokój 8 m2
– 2 pokój 8 m2
 – 3 pokój 8 m2
– komunikacja 7,7 m2
– łazienka 7 m2
Forma prawna zakupu pełna własność lokalu z udziałem we własności gruntu. 

Kilka słów o lokalizacji inwestycji:
Komorniki położone są w odległości ok. 4 km na zachód od siedziby gminy – Kleszczewa. Z miejscowością Komorniki sąsiadują następujące sołectwa: Kleszczewo, Bylin, Tulce oraz Gowarzewo. Są doskonale skomunikowane z drogą S11 – dojazd do węzła Kleszczewo oraz Poznań Wschód, co umożliwia sprawne dotarcie do Poznania. Jednocześnie ulokowanie wśród terenów zielonych gwarantuje ciszę i relaks na łonie natury, choć Gmina zapewnia mieszkańcom sportowe atrakcje  – inwestycja Kameralne Komorniki sąsiaduje boisko sportowe, na którym odbywają się treningi piłkarskie, oraz plac zabaw,  na którym miłe chwile spędzą najmłodsi. 
W samych Komornikach słynny jest zespół dworsko-parkowy, który stanowi miłą okolicę dla spacerów. Gmina Kleszczewo jest również w trakcie realizacji projektu stworzenia zbiornika wodnego, który będzie się znajdował pomiędzy Komornikami a Tulcami, zatem umili spędzanie czasu na świeżym powietrzu. To piękny teren z dużym potencjałem dla dobrego rodzinnego życia. 

Zapraszam na prezentację tej nieruchomości, jednocześnie gwarantując bezpłatną pomoc przy finansowaniu zakupu. Udzielamy bezpłatnej pomocy w wyborze najkorzystniejszego kredytu hipotecznego – doprowadzamy klienta do umowy kredytowej. Oferujemy także korzystne warunki dotyczące kosztów transakcji notarialnej.
BEZPIECZNA TRANSAKCJA TYLKO Z LICENCJONOWANYM POŚREDNIKIEM.
 
Sonia Leszkowicz-Baczyńska
Pośrednik nieruchomości
Licencja zawodowa nr 26698
+48 609 686 949
s.baczynska@poznan-nieruchomosci.com
www.poznan-nieruchomosci.com
 
Właścicielem ogłoszenia wraz z jej elementami jest Poznań Nieruchomości Anna Knioła. Wszelkie prawa zastrzeżone, kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Informacje zawarte na stronie internetowej nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego a dane na niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.
 
 
 

Oferty z tej samej kategorii