MARTA GÓRECKA

Pośrednik nieruchomości

+48 797 750 813

  • Numer licencji 27950

Informacje - MARTA GÓRECKA

Marta ukończyła studia magisterskiej na Poznańskim Uniwersytecie Medycznym ze specjalizacją Zarządzanie w Opiece Zdrowotnej.
Już podczas studiów rozpoczęła prace w Centrum Medycznym Medicover. Zaczęła od pracy na recepcji, a później została Personal Care Managerem, koordynując opiekę zdrowotną dla pacjentów VIP oraz ich rodzin. Dzięki tej pracy zdobyła bezcenne doświadczenie w pracy z klientami, bardzo wymagającymi i pod presją czasu.

Kolejne lata Marta pracowała w administracji szpitala publicznego. Gdzie administrowała obsługę pacjentów. Jednak dzisiaj wie na pewno, że wybiera pracę z ludźmi, a nie z papierami za biurkiem.

Marta posiada dużą charyzmę, niekończone się podkłady energii i ambicje do osiągania sukcesów. Stres zakrywa uśmiechem- to jej „super moc”. Marta w swoim życiu przeżyła już wiele, a dzięki tym doświadczeniom wie, że poradzi sobie nawet z najtrudniejszymi wyzwaniami.
W pracy jest bardzo odważna i pomysłowa. Lubi działać i to odrazu! Jej klienci zawsze czują się zaopiekowani i nie mogą narzekać na brak działania z jej strony.

Prywatnie Marta jest wspaniałą matką i samotnie wychowuje córkę. Uwielbia spędzać czas z bliskimi, lubi dobre jedzenie i muzykę. Marzy o podróżach i dąży do ich realizacji.

Nieruchomości obsługiwane przez MARTA GÓRECKA