KAROLINA SZCZEPANIAK

Pośrednik nieruchomości

+ 48 515 215 250

  • Numer licencji biura 18863

Informacje - KAROLINA SZCZEPANIAK

Z wykształcenia i z zamiłowania zootechnik. Szczególnie lubi krowy, konie i gołębie. 

Lubi wychodzić poza schemat, czym szokuje najbliższe otoczenie. 

Cały czas poszukuje swojej drogi, eksperymentuje i eksploruje nowe przestrzenie aby dopasować się do dynamicznie zmieniających się w życiu warunków. 

Od roku uczy się jazdy konnej. Na początku wszystko było kosmicznie trudne jak to zwykle bywa gdy zaczyna robić się coś nowego. Dzisiaj galopuje po lesie i całkiem niedawno skakała konno na swym pierwszym parkurze i pokonywała drewniane przeszkody. Marzy o romantycznej przejażdżce, konno, brzegiem oceanu . 

Wie że sukces jest wyłącznie miarą starań i wiary w obrany cel i swoje możliwości.

W życiu dąży do osiągnięcia spokoju, harmonii i równowagi.

Uwielbia góry i co roku zdobywa z przyjaciółkami nowe szczyty. To dodaje jej  jeszcze większej siły i determinacji w realizacji swoich marzeń i celów. Nie ma dla niej rzeczy niemożliwych. Jest odważna i silna. Kiedy coś wymyśli zaraz przechodzi do czynów. 

Ponad 15 lat pracowała jako handlowiec w różnych branżach. Jest bardzo wszechstronna w swoim fachu. W wolnym czasie rozwija pasje aktorskie przed kamerą, występując w produkcjach paradokumentalnych i reklamowych.  

Branża nieruchomości to kolejny krok poza schemat i własną strefę komfortu. To wyzwanie, które od dawna chciała podjąć i  dziś  mając ku temu odpowiednie warunki, wspaniały zespół z optymizmem rozpoczyna nowy rozdział swojego życia. 

 

Nieruchomości obsługiwane przez KAROLINA SZCZEPANIAK