ANNA SOTA

Pośrednik nieruchomości

+48 668 177 517

  • Numer licencji zawodowej: 26701

Informacje - ANNA SOTA

Ania ma nieruchomości we krwi. Ta branża towarzyszyła jej od dziecka, zważając na obszar działalności rodzinnej firmy jej Mamy, w której od dziecka pomagała. Budowa, remonty, aranżacje i negocjacje umów – to w młodości była dla niej codzienność.

Jednak wbrew rodzinnej tradycji swoją przyszłość i wykształcenie postanowiła związać z jej inną wielką pasją – podróżami oraz kulturą Kraju Kwitnącej Wiśni. W związku z tym zdobyła tytuł magistra z Turystyki i Rekreacji oraz licencjat z Filologii Japońskiej. Z powodzeniem pracowała w zawodzie podróżując po najdalszych zakątkach świata jako pilot wycieczek oraz oprowadzała turystów jako przewodnik miejski po Poznaniu. Natomiast w wolnych chwilach hobbystycznie pomagała w rodzinnej firmie i zawsze chętnie służyła dobrą radą znajomym przy kupnie/sprzedaży/wynajmie, czy remoncie nieruchomości.
Turystyka dała jej dużo doświadczenia w radzeniu sobie z nieprzewidzianymi i niekonwencjonalnymi sytuacjami, a pojęcie nudy nie istniało w jej słowniku.

Jednak w pewnym momencie postanowiła się ustatkować i osiąść na miejscu. Zdecydowała się na powrót do korzeni i pracę w nieruchomościach.
I tak trafiła pod skrzydła Ani i Soni z POZnań Nieruchomości, by jak twierdzi – uczyć się od najlepszych:)

Uwielbia pracę w terenie i z ludźmi. Kreatywna, otwarta i nie bojąca się wyzwań agentka, która w wolnych chwilach nadal działa się w turystyce i zawsze chętnie zabierze Was na spacer śladami początków Państwa Polskiego oraz po poznańskiej Starówce, czy opowie historię fyrtla z którego pochodzicie:-)

Nieruchomości obsługiwane przez ANNA SOTA

Nie znaleziono nieruchomości